Kurzy a školení

ŠŤASTNĚJŠÍ PRACOVNÍCI - 3HODINOVÝ TEAMBUILDING

Víme, že šťastný znamená zdravý a také šťastní pracovníci pracují více, lépe a s menším úsilím. Zákazníci také raději spolupracují s organizacemi, ve kterých jsou pozitivně nabití lidé. Lepší investici do budoucnosti Vaší společnosti nenajdete.

Za 3 hodiny Vám na pracoviště vrátíme opět šťastné a pozitivně naladěné pracovníky.

Číst dál

TÝMOVÝ DESTRES – 3HODINOVÝ TEAMBUILDING

Časem či stresem pošramocené vztahy mezi pracovišti nebo uvnitř pracovních týmů?

Tyto a další odvádí od pracovních povinností pozornost.

Za 3 hodiny Vám na pracoviště vrátíme opět nabité a rozzářené pracovníky. 

… aneb porovnáme Vám vztahy na pracovišti.

Číst dál

KOOPERACE V ORGANIZACI

Když si týmy a oddělení hrají každé svoje sólo, ale s dalším oddělením jim jejich nota prostě neladí. Máte u Vás také svoje „aktovky a rádiovky", které aby místo kooperace válčí, nebo si prostě jen nerozumí?

Za 3 hodiny Vám na pracoviště vrátíme týmy připravené spolupracovat.

Číst dál

SILNÍ VEDOUCÍ

Management nedosáhne ke každému pracovníkovi, a proto jsou právě vedoucí klíčovým elementem.

Na vedoucích závisí motivovanost, výkon a spokojenost každého pracovníka, týmu i oddělení – podpořte je!

Číst dál

HAPPINESS PRO HR

HAPPINESS PRO HR

Naučíme vás změnit kurz HR orientace z neustálého a vyčerpávajícího nabírání a zaučování nového personálu, na nádhernou a plodnou transformační práci se stávajícím personálem. Každý HR pracovník, který absolvuje náš kurz, se stane doslova miláčkem managementu i všech dalších pracovníků.

Číst dál

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE A ŘEŠENÍ

Víme, že každý je jiný, a proto je svět tak krásný a bohatý. Pokud máte pocit, že ani jedno z našich standardních řešení neodpovídá tomu, co potřebujete vyřešit, nebo chcete jen poradit. Řekněte nám to, náš tým se o Vás postará!

DALŠÍ ŘEŠENÍ

WORK-LIFE BLEND

Pracují u Vás pracovníci jako diví? Je ale nutné zařídit, aby také vydrželi a u té spousty práce se jim nehroutil život kolem. Monotónní pracovní pozice zase potřebují zajistit diverzitu v aktivitách pro zachování výkonu a zdravé mysli. Vyberte pracovníky, na kterých Vám opravdu záleží, abyste si je pojistili i do budoucna.

Číst dál

BENEFITY A PRIVILEGIA

Zaměstnavatelé už vnímají poskytování zaměstnaneckých Benefitů jako samozřejmost. Jak se ale říká „Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem“, proto se stala tvorba smysluplných zaměstnaneckých Benefitů téměř samostatným vědním oborem. Experti na zaměstnanecké benefity se shodují, že organizace se předhánějí v poskytování Benefitů, které se postupně stávají automatickou samozřejmostí. S ohledem na tento vývoj je na jejich poskytování postupně nahlíženo jako na zbytečnost a plýtvání, protože většina zaměstnanců získané Benefity patřičně neocení a organizaci nevrací v podobě vyšších výkonů, nebo loajality.

Číst dál
facebook-squarelinkedin-squaregoogle-plus-squareinstagram