Testy a analýzy pro HR

Základní Happiness Analýza

Stav organizace měříme v 7 oblastech, jako je stabilita, svoboda či loajalita personálu, oboustranná spravedlnost, míra spokojenosti,… Měříme také kooperaci s týmem a kolegy.
Zdarma pro každý tým, oddělení či menší organizaci

Diagnóza týmu a stanovení řešení

Pošlete své klíčové týmy na preventivní prohlídku. Jistě se shodneme, že každý tým je klíčový, protože je jeho role v organizaci nezastupitelná. Za celý tým, jeho fungování a pracovní výsledky zodpovídá vedoucí. Není výjimkou, že ale život týmu řídí jeho neoficiální lídři a pak se procházka růžovou zahradou pro zaměstnance mění na jednu velkou noční můru. Diagnóza je anonymní či veřejná dle přání klienta. Anonymní forma ale jak víme z praxe, dokáže zajistit větší uvolněnost při vyjadřování se a tak s maximální přesností rozkrýt momentální stav 75 týmových patogenů. Komplexní výsledky nám odhalí unikátní pohledy do niterního života dané skupiny lidí. Součástí výsledků Diagnóza týmu, je prognóza dalšího vývoje a konkrétní návrhy nutných opatření a změn pro zachování celistvosti, spolupráce a výkonu daného týmu.
3 000,- Kč / pracovník

Company Happiness Standard Test

Analýza pro vedoucí pracovníky

Analýza stavu spokojenosti na pracovišti, hodnotí stabilitu, loajalitu, týmovost, svobodu, spravedlnost a ohleduplnost, zodpovědnost a stav Happiness dané organizace či oddělení.
Zdarma / pracovník

Diagnóza týmu

Doporučujeme pro klíčové týmy v organizaci

Detailní anonymní diagnóza, která zjišťuje momentální stav 25 týmových patogenů. Odpovědi na 120 otázek všech členů týmu, včetně vedoucích pracovníků, odhalují skutečný stav “vyšetřovaného organismu”. Díky výsledkům získáváme unikátní přehled stavu dané skupiny lidí.
700,- Kč / pracovník

Flower test

Když řeknete, udělejte prosím A, B a pak C, pochopí druhá strana totéž?

Ideální partner HR oddělení, požíván nejčastěji jako nepostradatelná součást každého výběrového řízení. Pro partnery vyhodnocení do 1 hodiny.
300,- Kč / pracovník

Generální analýza organizace

Test pro všechny členy organizace

Veřejná či anonymní analýza stavu organizace, identifikující stav 75 patogenů. Hodnocení v následujících hlavních oblastech: Atmosféra pracoviště, Stres, Vztahy a Postoje, Informace a Komunikace, Problémové Oblasti, Angažovanost, Důvěra a Konzistentnost a Spokojenost&Work Life Balance.
800,- Kč / pracovník

Genové předpoklady a kvality

Je každý na svém správném místě?

Každý máme, jak se říká „geny” na něco jiného a přes to, že je možné se drilem naučit prakticky cokoli, neznamená to, že nás takovýto pracovní život v drilu činí šťastnými? Někteří pracovníci by mohli vynikat v jiném oddělení a nabídli by organizaci mnohem více, ale místo toho jsou „nevýznamnou kapkou v moři” tam kde jsou. Identifikujeme přesně kdo je, kdo a kde bude excelovat. Individuálními konzultacemi, včetně spolupráce s HR a managementem organizace je možné navrhnout pečlivě promyšlené přesuny či změny.
2 000,- Kč / pracovník

Tento test je možno udělat až po dlouhodobější práci s organizací, ideálně v polovině implementace kompletního Happiness Managementu.

Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.
Ceny jsou platné od 1. 4. 2018.